free mobile website builder

İŞE ALIM HİZMETLERİ

İşe alıma yeni bir boyut kazandırıyoruz ve ihtiyaçlara odaklanarak farklılaştırılmış hizmetler sağlıyoruz...


Firma ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak gerçekleştirdiğimiz aday araştırma ve görüşme süreçlerinin yanında uzmanlık alanlarına göre eğitim desteklerimizle de işe alım kalitenizi artırıyoruz..

İnsan Kaynaklarının doğasına uygun tekniklerle işe alımlarımızı gerçekleştiriyoruz...


İşe alım aşamaları boyunca, amaca hizmet eden mülakat yöntemleri ve mülakat içerikleri kullanıyoruz. İnsan doğasına uygun teknikler kullanarak hem adaylarımızı mutlu ediyoruz hem de adayları kendi bünyesine katarak verimli çalışmalar hedefleyen sizleri mutlu ediyoruz.

Siz de zaman ve maliyet avantajımızla firmanıza uygun tekliflerimizi değerlendirebilirsiniz...


İşe alım hizmetlerinde; sektörlere özel kendi CV datamızı ve portallarımızı kullanıyoruz; böylelikle hem zaman hem de maliyet faktörlerinde tasarruf sağlıyoruz.  

PROJE BAZLI TOPLU İŞE ALIM

Yeni bir proje ile büyüme kararı mı aldınız?, Mevcut projeniz için toplu işe alım ihtiyacınız mı oluştu?, Yeni firma mı kuracaksınız?

Sizler kendi iş yoğunluğunuzla ilgilenirken, Doğa İnsan Kaynakları olarak toplu işe alımlarınızda proje bazlı çalışmalar yaparak sizlere kaliteli, hızlı ve zamanında hizmet sağlayabiliriz.

ÇAĞRI MERKEZİ TEMSİLCİSİ İŞE ALIMI

Güçlü ve deneyimli çağrı merkezi yetkinliğimizle operasyon dinamikleri ve sektörün gerçeklerini (turnover, mesleğe bakış açısı gibi) göz önünde bulundurarak işe alımlarınızı gerçekleştirebiliriz.

SATIŞ TEMSİLCİSİ İŞE ALIMI

Satış; yetenek, emek, hırs, bol istek gerektirir. Başarılı bir satışçı olmak için satışı sevmek gerekir. İyi bir satışçı arıyorsanız, uyguladığımız özel mülakat tekniklerimiz ve deneyimlerimizle sizlere destek olabiliriz.

UZMAN - YÖNETİCİ İŞE ALIMI

10 yıllık kurumsal firma ve insan kaynakları deneyimimizle, yaptığımız binlerce görüşme ile yetkinlik gerektiren Uzman ve Yönetici işe alımlarınızı titizlikle gerçekleştirebiliriz.

MAVİ YAKA - BEYAZ YAKA İŞE ALIMI

Üretim sektörü deneyimimizle mavi yaka ve beyaz yaka personel alımlarınızda özel mülakat tekniklerimizle sizlere hızlı ve kaliteli hizmet sağlayabiliriz.

İŞE ALIM SÜREÇ GELİŞTİRME​ VE RAPORLAMA

Şirket içi işe alım süreçlerinizi geliştirebilir; Personel Talep Sistemi Geliştirme, Pozisyon İhtiyaçlarını Belirleme, Pozisyon Ücret ve Yan Hakları Çalışma, İşe Alım Diyagramı Oluşturma  ve Raporlama sistemlerinizi tasarlayabiliriz.

Paylaş